Talep Formu

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Kurumsal

Kurumsal

NORMDOOR KAPI SİSTEMLERİ olarak 35 yılı aşkın metal üretim ve uluslararası ticari tecrübesinin getirmiş olduğu bilgi birikimi ve geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin önemli sanayi ve ticaret şehirlerinden olan KAYSERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE bulunan  fabrikasında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız, her zaman daha kaliteli ve yenilikçi ürünler üretmek için teknolojik gelişimini ve ARGE faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Kişiye ve projeye özel ürünler üreten firmamız üretiminin yaklaşık %95’ini dünyada 30’u aşkın ülkeye ihraç etmektedir.

Ürünlerimizin genel kullanım alanları; binalar, okullar, üniversiteler, kreşler, kafeler, restoranlar, havalimanları, terminal binaları, metro istasyonları, stadyumlar, alış veriş merkezleri, sinemalar, mağazalar, otoparklar, oteller, spa merkezleri, spor salonları, hastaneler, kongre merkezleri, devlet binaları, fabrikalar, endüstriyel tesisler, enerji santralleri, ….vb. gibi insan yaşamının olduğu her yerde kullanılmaktadır.

Vizyonumuz ve misyonumuz ; gelişen dünya talepleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda yapı  sektöründe insana ve çevreye duyarlı yenilikçi kapı çözümleri sunmaktır…